, ,

Hitman: The Complete First Season Steelbook کارکرده Region 2

در دسترس:

موجود در انبار


مامور 47 هم باید از نسل کماندو ها و Tommy و مکس پین دانست نسلی که با ورود کامپیوتر های شخصی به خانه های ایرانی محبوب شدند و هنوز هم در دل ها جا دارند

مامور 47 گرچه سال گذشته قسمت قسمت عرضه شد به قولی ما رو در خماری گذاشت اما حالا با یک استیل بوک شکیل تمامی اپیزود ها را به ما هدیه داده.

260,000 تومان

موجود در انبار

شما این افتخار را دارید که در نقش  مامور 47 یک جاسوس و قاتل خاموش به کشورهای فرانسه ,ایتالیا,مراکش,امریکا,تایلند و ژاپن در قالب یک داستان مهیج و نفس گیر سفر کنید و ماموریت شما از بین بردن افراد سرشناس و هدف های رده بالا است.

در این راه مثل قدیم باید با هوشمندی و ابتکار وارد مقر دشمنان و صحنه سازی قتل یا کشتار دسته جمعی یا به هر روشی که به ذهنتان میرسد ماموریت خود را با موفقیت انجام بدهید.

فصل اول هیتمن تمامی شش اپیزودی که در سال گذشته به صورت دیجیتالی عرضه شده بود را در قالب یک دیسک استیل بوک به ارمغان آورده است که علاوه بر بازی شما صاحب ویدیو مستندی که مراحل ساخت و بازخورد طرفداران از زمان معرفی تا عرضه رسمی اپیزود اول به تصویر میکشد خواهید شد و البته اگر برای نسخه فیزیکی صبر این همه صبر کرده اید نیز میتوانید کد دانلود سه مرحله جدید را نیز داشته باشید.

مانند نسخه ی دیجیتالی شما علاوه بر بازی اصلی با چالش ها و مکان ها و آیتم های مخفی برای ارزش تکرار بازی روبرو خواهید شد و آنطور که سازندگان ادعا کرده اند با خرید این نسخه بالای 100 ساعت گیم پلی ناب و هیجان انگیز را صاحب خواهید شد. نسخه PS4 شامل 6 مرحله ی انحصاری با نام The Sarajevo است.

Region

,

بر اساس 0 ​​بازبینی

0.0 مجموعا
0
0
0
0
0

اولین نفری باشید که برای “Hitman: The Complete First Season Steelbook کارکرده Region 2”نظر میدهید.

هنوز هیچ نقدی نشده است.