,

Logitech G29 Driving Force Racing Wheel


91e3abad-2c51-413d-a0d9-fc30b27799bc._CB302509117__SL300__

اگر فکر میکنید اینجا برای نبستن کمربند جریمه نخواهید شد درست فکر کردید اما فکر نکنید بقیه چیزهای رانندگی هم با این فرمان به همین سادگی است با 2 موتوری که لاجیتک برای فیدبک(بازخورد)این فرمان در نظر گرفته است تمامی مهارت های رانندگی را زنده تر تجربه خواهید کرد.

قطعا چهره ی شما برای بار اول که با 70-80 تا سرعت در رالی میخواهید دست و پای خود را با فرمان و پدال و چرخش و فیدبک این فرمان هماهنگ کنید دیدنی است آنقدر این حس واقعی است که رانندگی واقعی شما هم تقویت میشود و وارد چالش های جدید رانندگی خواهید شد.

مطمئن باشید بعد از تجربه بازی با این تجهیزات دیگر حالتان از بازی کردن عناوین ریسینگ با دسته بهم میخورد.

7,200,000 تومان


دارای پدال‌های گاز، ترمز و کلاچ که میتوانید به راحتی کلاچ بگیرید و دنده عوض کنید و گاز بدهید و سر پیچ ها ترمز کنید و سیستم ترمز نسبت به مدل های قبلی بهینه تر شده است و به مانند واقعیت نسبت به سطح جاده عکس العمل نشان میدهد

فرمان با استفاده از دو موتور قابلیت انتقال فشار مجازی چرخ‌ها نسبت به وضعیت جاده به راننده است و این فرمان نیز دارای 900 درجه چرخش میباشد.

دارای D-Pad و کلید های کنترلر پلی استین و ابزاری برای تنظیم درجه پدال ها و فرمان


امکان نصب آسان و سریع روی روی میز و صندلی های مختلف,سطح فرمان با چرم دست دوز برای حس عمیق رانندگی پوشانده شده است و سطح پدال ها از فولاد که باعث میشود پاهایتان نیز زود به آنها عادت کنند.

سازگار با کنسول های Playstation 4 و Playstation 3

 

 

 

محتویات جعبه:

فرمان

پدال ها

منبع تغذیه

راهنما استفاده کنندگان

 

شناسه محصول: Logitech G29 Driving Force Racing Wheel دسته: ,
سازنده:

Loghitech